SONRADAN TİYATRO

Tiyatro, keşke şunu da yapsaydım dediğiniz şeylerden biriyse, ilkokulda yerli malı haftasında oynadığınız portakal aklınızdan çıkmıyorsa, tiyatroyu hobi olarak da olsa yapamadıysanız, fırsat verilmedi, önümü kestiler, babam izin vermedi, hayat koşuşturması, okul mokul, sınav mınav, evlilik, çoluk çocuk, kariyer mariyer, güç müç, hırs mırs derken tiyatro yapamadıysanız, İnstagram’ da takip etmekten/edilmekten, Facebook`da beğenilmekten, her şeyi beğenmekten, standart eğlence ve sosyalleşme anlayışından sıkıldım arkadaş, diyorsanız gelin beraber bir oyun oynayalım.

Yakîn Tiyatro sizin de tiyatro yapabilmeniz için “Sonradan Tiyatro” yu kurdu. İçinizde kalan oyuncuyu tanımanız için sizi sahneye davet ediyoruz.

Sizler için iki dönemlik, haftada bir gün, üç saatlik bir eğitim programı hazırladık. Yaklaşık 20 yıldır üniversite tiyatroları ve özel tiyatrolarda eğitmen, oyuncu ve yönetmen olarak görev alan Yakîn Tiyatro ekibince verilecek bu eğitim programının sonunda gruba uygun olarak seçilen bir oyun Yakîn Sahne’de sergilenecektir.


Birinci Dönem – Temel Oyunculuk Çalışmaları

İkinci Dönem – Oyun Çalışması


Takvim:

Hafta Sonu (Cumartesi) Grubu (11.00/14.00)
9 ŞUBAT 2019- 25 MAYIS 2019/ 16 HAFTA

Oyun Dönemi: Haziran, 2019

Not: En az beş kişilik bir grubunuz varsa, sizin programınıza uygun olarak ayrı bir grup açabiliriz. Bizimle irtibata geçiniz.

Çalışma Yeri:
Yakîn Tiyatro, Necatibey caddesi 102/A Kızılay/Çankaya/ANKARA

Ödeme:
Kişi başı katılım ücreti, 4 ders için toplam 250 TL + KDV`dir. Ödeme her ayın ilk dersinde alınacaktır. Oyuna katılanlardan, oyunun dekor, kostüm ve aksesuar giderleri için Haziran ayında 250 TL`lik ödeme alınacaktır.

İlk ayın ödemesi peşin olarak kayıt aşamasında alınacaktır.

Başvuru:
Başvuru formunu doldurduktan sonra sonradantiyatro@gmail.com adresine mail atarak, ön kayıt yaptırabilirsiniz. Ön kayıt için herhangi bir ödeme yapmanıza gerek yoktur.

Ön Kayıt Tarihi: 01 OCAK 2019 - 09 ŞUBAT 2019
Başlangıç Tarihi: 09 ŞUBAT 2019, Saat: 11.00-14:00
Ayrıntılı Bilgi İçin: 0554 826 73 69 (Ayça SİPAHİOĞLU)

Başvurunun Değerlendirilmesi ve Bildirim:
Yakîn Tiyatro eğitmenlerince başvurular değerlendirildikten sonra adaylarla irtibata geçilerek görüşme yapılacaktır. Bu görüşme sonrası uygun bulunan adayların kayıtları alınacaktır.

BAŞVURU FORMUNU İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

facebook logo instagram logo twitter logo